Szkolenie dla dietetyków

Mgr inż. Katarzyna Gąsior, dyplomowany dietetyk kliniczny, ukończyła wyższą uczelnię SGGW na kierunku żywienie człowieka i dietetyka. Posiada certyfikaty w konkretnych specjalizacjach dietetycznych m.in. dietetyka kliniczna, sportowa, żywienie kobiet w ciąży, immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowych oraz psychodietetyka. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Odchudziła już łącznie kilkaset osób, w tym dorosłych, a także dzieci i nastolatków, z którymi pracuje przy Ogólnopolskim programie do zwalczania otyłości i cukrzycy u dzieci.

Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, co oznacza, że leczy dietą pacjentów dorosłych oraz dzieci. Prowadzi pacjentów ze wszystkimi jednostkami chorobowymi m.in z : otyłością kliniczną, alergiami pokarmowymi, cukrzycą, nadciśnieniem, zespołem jelita drażliwego, otłuszczeniem wątroby, niewydolnością trzustki, Hashimoto, niedoczynnością tarczycy, nowotworami, dną moczanową, celiakią, cholestazą w ciąży oraz pacjentów po operacjach bariatrycznych.

Na co dzień prowadzi także osoby z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia) oraz kobiety w ciąży i mamy karmiące lub mające problem z powrotem do swojej „starej” wagi. Osobiście jest pasjonatką zdrowego stylu życia łączącego zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną.

 Udziela się jako ekspert w Dzień dobry TVN, Pytaniu na Śniadanie i w portalach branżowych, bierze udział w wywiadach on-line w branży dietetycznej, fitnessowej i medycznej. Prowadzi szkolenia stacjonarne dla firm, on-line oraz webinary, dietetyczne Q&A oraz piszę artykuły m.in. dla Onetu.

Szkolenie to stworzyłam z myślą o wielu młodych studentkach, które piszą do mnie w sprawie praktyk zawodowych i dopiero zaczynają swoją przygodę w branży. Pamiętam czasy kiedy sama zaczynałam i wiem jak trudno zaistnieć w tym zawodzie i faktycznie się z niego utrzymać. Moja praktyczna wiedza, którą nabierałam przez lata… zaoszczędzi Tobie drogi uczestniku minimum kilka lat ciężkiej pracy i dochodzenia do swojej pozycji !!!

Szkolenia prowadzę osobiście w kameralnych 4-osobowych grupach.

Całe szkolenie obejmuje 24h teorii i praktyki ! Dwa dni szkoleniowe stacjonarne w moim gabinecie i 8 godzin dodatkowych praktyk i pracy własnej. Przeprowadzam Was przez wszystkie poniższe podpunkty ,daje praktyczne zadania do wykonania, które skoryguje, a następnie każdemu umożliwię bycie na realnej konsultacji z pacjentem.

Po tym szkoleniu możesz u mnie dodatkowo odbyć praktyki zawodowe, pomagając w rozpisywaniu diet, tworzeniu nowych jadłospisów i ucząc się pod moim okiem.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA MOIM SZKOLENIU ?

– Praktyka dietetyczna — w jaki sposób zacząć? Współpraca z placówkami medycznymi, klubami fitness, praktyka dietetyczna, prywatna działalność
– Pierwszy kontakt z Pacjentem. W jaki sposób prowadzić Pacjenta, żeby do nas wracał? Jak pozyskiwać nowych pacjentów
– Jak tworzyć diety spersonalizowane
– Przydatne narzędzia w pracy dietetyka, organizacja pracy własnej, gabinet
– Analiza badań laboratoryjnych w pracy dietetyka
– Marketing — budowanie marki osobistej,
– Social Media — regularność i odpowiedni kontent (inne słowo ???) mają znaczenie,
– Odporność psychiczna — w jaki sposób sobie radzić z ciężkimi przypadkami w praktyce dietetycznej
– Współprace przynoszące dodatkowe źródło dochodu

– W części praktycznej dostaniesz kilka zadań do własnej pracy, gdzie sprawdzisz swoje obecne umiejętności (analiza badań laboratoryjnych, ułożenie diety spersonalizowanej, przeprowadzenie własnej konsultacji dietetycznej z pełnym wywiadem żywieniowym i medycznym)

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami (cena, termin), proszę o kontakt na adres:

info@dietetykkliniczny.com.pl

Dietetyk kliniczny
Mgr. inż. Katarzyna Gąsior

Witaj, jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, co oznacza, że leczę pacjentów z
różnymi jednostkami chorobowymi za pomocą diety. Na co dzień prowadzę prywatną praktykę w swoim gabinecie, a
także współpracuje z klinikami Medicover, Medox, PlatanyMed i Vita-medica. Brałam udział w ogólnopolskim
programie do zwalczania otyłości i cukrzycy u dzieci. Na co dzień jestem także wykładowcą żywieniowym w
prywatnych firmach i klinikach. Moje dyplomy i więcej informacji o moim doświadczeniu znajdziesz TUTAJ.

Ja w mediach

Zobacz więcej

Zobacz mój profil na facebooku

Bądź na bieżąco!