O mnie

Kim jestem?

Mgr inż. Katarzyna Gąsior, jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, ukończyłam wyższą uczelnię SGGW na kierunku żywienie człowieka.

Posiadam certyfikaty w konkretnych specjalizacjach dietetycznych m.in. dietetyka kliniczna, sportowa, żywienie kobiet w ciąży, immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowych oraz psychodietetyka.

Na co dzień prowadzę prywatną praktykę w swoim gabinecie, a także współpracuje z klinikami Medicover, Medox, PlatanyMed i Vita-medica. Brałam udział w ogólnopolskim programie do zwalczania otyłości i cukrzycy u dzieci. Na co dzień jestem także wykładowcą żywieniowym w prywatnych firmach i klinikach

Specjalizuje się w dietetyce klinicznej co oznacza, że leczę dietą pacjentów dorosłych oraz dzieci. Prowadzę pacjentów ze wszystkimi jednostkami chorobowymi m.in z : otyłością kliniczną, alergiami pokarmowymi, cukrzycą, nadciśnieniem, zespołem jelita drażliwego, otłuszczeniem wątroby, niewydolnością trzustki, Haschimoto, niedoczynnością tarczycy, nowotworami, dną moczanową, celiakią, cholestazą w ciąży oraz wiele innych.

Prowadzę także osoby z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia) oraz kobiety w ciąży i mamy karmiące lub mające problem z powrotem do swojej ,,starej’ wagi.

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia łączącego zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną. Na co dzień jestem szczęśliwą mamą prawie 2 letniej Liliany.

Dietetyk kliniczny

Możesz mi zaufać:

Kliknij na dyplom, by powiększyć.

Dyplom
CERTYFIKAT DIETETYKA KLINICZNA
CERTYFIKAT-DIETETYKA-OGÓLNA
CERTYFIKAT DIETETYKA SPORTOWA
Certyfikat Immunodiagnostyka Nietolerancji Pokarmowej
Congressus Dietetica
CERTYFIKAT PSYCHODIETETYKA
SUPL
1
Narodowy Kongres Dietetyczny